Katarzyna Jaroszyńska – dziennikarka TVN gościem specjalnym cyklu DOMOpasje w DOMOTECE
Centrum designu i wyposażenia wnętrz DOMOTEKA kontynuuje swój cykl DOMOpasje, w ramach których można się tu spotkać z interesującymi osobowościami ze świata wzornictwa, kultury, sztuki i mediów. 20 października 2025 r. o godz.18:00 gościem specjalnym w salonie Bizzarto będzie Katarzyna Jaroszyńska, znana dziennikarka i reporterka TVN, autorka popularnych materiałów telewizyjnych poświęconych architekturze, designowi i niezwykłym miejscom w Polsce.
DOMOpasje to autorski cykl DOMOTEKI, w ramach którego przestrzeń centrum na ul. Malborskiej 41 w Warszawie wypełniają rozmowy z wybitnymi osobowościami ze świata architektury, sztuki i kultury. Otwarte dla wszystkich chętnych spotkania są także przestrzenią dialogu i zainspirowania się twórczym myśleniem o wnętrzach i życiu codziennym.
O ludziach, wnętrzach i niezwykłych historiach
Katarzyna Jaroszyńska od lat związana jest z telewizją TVN, gdzie w ramach programów reporterskich pokazuje Polskę z innej perspektywy; poprzez historie ludzi, którzy tworzą wyjątkowe miejsca, oryginalne wnętrza czy nietypowe inicjatywy. Jej materiały są znane z wrażliwości, optymizmu i ogromnej ciekawości świata a konto dziennikarki na IG „Pancia z telewizji” zdobyło już 133 tyś. obserwujących.
Podczas spotkania w DOMOTECE Katarzyna Jaroszyńska opowie o kulisach swojej pracy, zdradzi, jak powstają jej najciekawsze reportaże i na co zwraca uwagę, odwiedzając domy i mieszkania bohaterów swoich programów. Będzie to również okazja do rozmowy o roli mediów w popularyzacji designu i architektury, a także o tym, jak pasja może stać się fundamentem kariery zawodowej.
DOMOTEKA – przestrzeń dla pasji i inspiracji
DOMOTEKA od lat pozostaje miejscem, w którym spotykają się miłośnicy designu, architekci, projektanci i osoby poszukujące wyjątkowych rozwiązań do swoich wnętrz. Bogata oferta salonów z meblami, oświetleniem i wyposażeniem wnętrz najwyższej jakości sprawia, że centrum jest punktem odniesienia dla tych, którzy cenią piękno, funkcjonalność i najnowsze światowe trendy. Cykl DOMOpasje doskonale wpisuje się w misję DOMOTEKI łączenia różnych środowisk i zachęcania do poszukiwania nowych idei w sztuce, architekturze i codziennych historiach ludzi, którzy podążają za swoimi marzeniami.
Dzięki cyklowi DOMOpasje DOMOTEKA pokazuje, że design to nie tylko estetyka, lecz także sposób myślenia o świecie i ludziach, którzy go tworzą. Spotkanie z Katarzyną Jaroszyńską będzie doskonałą okazją do połączenia jej wrażliwości dziennikarskiej z pasją do odkrywania niezwykłych wnętrz i historii. Spotkania z cyklu DOMOpasje stają się jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu DOMOTEKI, przyciągając nie tylko profesjonalistów z branży, ale również wszystkich pasjonatów designu, sztuki i kultury. Dzięki nim DOMOTEKA umacnia swoją rolę centrum kreatywności i przestrzeni, w którym po prostu warto bywać.
Spotkanie z Katarzyną Jaroszyńską odbędzie się w salonie Bizzarto.
Link do bezpłatnej rejestracji na wydarzenie:
https://domopasjezkatarzynajaroszynska.konfeo.com/pl/groups
DOMOTEKA, Warszawa, ul. Malborska 41
Więcej informacji: www.domoteka.pl